Hot Pot Catering


Kirjuta meile ning koostame Teile personaalse pakkumise. Lubame enda poolt mõnusat õhkkonda, head teenindust ja personaalset lähenemist!

Saame pakkuda Teile 0.korruse saali mis mahutab kuni 15 inimest, 2. korruse saali kuhu mahub kuni 60 külalist ja 3. korruse saali kus on ruumi 25le inimesele. Saalides saame lauad paigutada L-kujulisena, U-kujulisena, ühe pika lauana või hoopis püstiseisulauad.

NÄIDISMENÜÜ 1
Hind al 14 €/in

EELROOG
Roasted chicken ** & Vegetable pakora **

PEAROOG
Sweet and sour chicken & Murgh kashmiri curry**

LISANDID
Pineapple rice & Vegetable chow mein

MAGUSTOIT
Fresh fruit salad with mango sauce

NÄIDISMENÜÜ 2
Hind al 13 €/in

EELROOG
Dry chilli chicken *** & Egg spring roll **

PEAROOG
Chicken in hot garlic sauce & Chef special beef **

LISANDID
Vegetable chow mein & Steamed basmati rice

CATERING

Kui soovid, et sinu sündmus jätaks unustamatu mulje, siis vali Hot Pot catering!

Meie Indiast ja Nepaalist pärit restorani kokad soovivad pakkuda Teile unustamatuid maitseelamusi ainult värskelt valitud toorainest.

Olgu tegemist firmaürituse, seminari, konverentsiga või vajab mõni muu eraeluline sündmus tähistamist - Hot Pot katab Teie laua, teenindame-toitlustame, korraldame peo või vastuvõtu kliendile sobivas paigas - tööl, kodus, näitustesaalis, konverentsil, banketisaalis, vabas looduses.

Catering’i ja muude broneerimisega seonduvate küsimuste korral palume ühendust võtta meili teel info@hotpot.ee või helistada meie infonumbril +372 50 90 442 või toitlustusjuhile +372 5918 1275.

Broneerige laud

Soovite meie juurde lauda broneerida?
Antud juhul täitke palun allolev broneerimisvorm või kui eelistate lauda broneerida telefoni teel, siis helistage meile julgelt:

+372 50 90 442